تبلیغات هدفمند در واتساپ - ایران واتساپ

چگونه در واتساپ تبلیغات هدفمند انجام دهیم ؟

در دنیای امروز با گسترش اینترنت و پیدایش رسانه ها و شبکه های اجتماعی، تعداد زیادی از افراد این برنامه ها را بر روی گوشی خود نصب می کنند و از طریق آن ها با یکدیگر ارتباط برقرار می نمایند. با داشتن تبلیغات هدفمند در واتساپ می توان به موفقیت رسید.

تبلیغات انبوه در واتساپ – مجموعه ایران واتساپ  اخبار روز را می خوانند، سرگرم می شوند و بسیاری فعالیت های دیگر انجام می دهند. واتساپ پرطرفدارترین رسانه اجتماعی در دنیا است و بسیاری از افراد این اپلیکیشن را بر روی گوشی خود نصب کرده اند و به صورت روزانه از آن استفاده می کنند.

بازاریابی در واتساپ به روش های مختلفی امکان پذیر است اما برخلاف تصور عموم، به دلیل محدودیت ها و قوانینی که واتساپ دارد، بازاریابی از طریق واتساپ به سادگی ممکن نیست و نیاز به ابزار مناسب دارد.

مجموعه ایران واتساپ این تبلیغات هدفمند را برایتان آسان کرده است پس همین امروز با کارشناسان ما برای دریافت مشاوره رایگان اقدام کنید.

طبق اعلام این شرکت، این پیام رسان بیش از ۵۰ درصد در بسیاری از کشورهایی که از شیوع ویروس کرونا به شدت آسیب دیده اند رشد داشته اما این رشد به درآمد تبلیغاتی بیشتری منجر نشده است زیرا واتساپ در میان پلتفرم هایی نبوده که فیس بوک در آنها کسب و کاری تجاری قوی داشته است.

به همین دلیل بسیاری از کسب و کارها از طریق رسانه ها و شبکه های اجتماعی محصولات و خدمات خود را معرفی و تبلیغ می کنند.

ابزار مناسب برای تبلیغات و فروش در واتساپ

مجموعه ایران واتساپ با در اختیار داشتن ابزارها و نرم افزارهای مناسب به راحتی برای هر کسب و کاری تبلیغات واتساپی انجام می دهد.
با در اختیار داشتن بانک شماره واتساپ مناسب می توان تبلیغات هدفمند داشت.

 علاوه بر این شما می توانید با استفاده از نرم افزارهای استخراج اطلاعات از سایت های آگهی و نیازمندی ها نظیر شیپور و دیوار و مراجعه به دسته بندی های موضوعی و شهری به لیستی از اطلاعات مخاطبین هدف خود دست یابید.

بنابراین پس از دانلود بانک شماره واتساپ می توانید چنین لیستی ایجاد کنید و پیام های تبلیغاتی خود را از این طریق برای مخاطبان هدف خود ارسال نمایید. روت کردن گوشی می تواند منجر به بروز ایراد و اشکال در گوشی شود، بنابراین پس از دانلود بانک شماره واتساپ و تشکیل گروه، برای افزایش اعضا از همان روش اول استفاده کنید.

تهیه بانک شماره و یافتن مخاطبین هدف چالشی است که احتمالا در این مسیر با آن روبرو خواهید شد که البته مجموعه ایران واتساپ این مشکلات را از پیش روی شما برداشته است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بانک شماره به صفحه بانک شماره مراجعه کنید.

آیا واتساپ مکان مناسبی برای فروش است ؟

واتساپ هدف از ساخت این اپلیکیشن را کمک به کسب و کارهای کوچک اعلام کرده و حتی واتساپ بیزینس را معرفی کرده تا از طریق آن بتوانند به فروش بیشتری دست پیدا کنند و درآمدشان را افزایش دهند.
در واتساپ شما به طور مشخص با کاربران تعامل دارید و می توانید با آنها چت کنید.

از این پلتفرم می توانید برای انواع نظرسنجی ها استفاده کنید و مشتریان خود را درگیر نمایید.
واتساپ در بازار خانگی فیسبوک خیلی بزرگ نیست، اما تقریباً در همه جای دنیا، به ویژه درایران جایی که گفته می شود بین 30 تا 40 میلیون کاربر دارد بسیار مهم است.
اما به یاد داشته باشید که بازاریابی از طریق واتساپ نیاز به یک مدیریت قوی و حساب شده دارد.

 همچنین می توان از واتساپ برای مواردی چون ارسال کاتالوگ محصولات، لیست قیمت و مواردی که مشتریان به دنبال آن هستند استفاده کرد.
 در نتیجه با هدف قرار دادن افراد علاقمند به حوزه کاری تان در وقت، انرژی و هزینه ای که برای تبلیغات صرف می کنید صرفه جویی شود و بازده بیشتری بگیرید.

چرا گروه های واتساپی مکان مناسبی برای تبلیغ نیست ؟

گروه های واتساپی معمولا مکان های مناسبی برای تبلیغ نیستن زیرا حجم پیام ها بسیار بالاست.
یعنی در حقیقت شما میتونید تو گروه مورد نظرتون بجای اینکه توی خود گروه پیام ارسال بکنید بیاین به تک تک اعضای اون گروه به صورت پی وی پیام ارسال کنید که اینطوری قطعا میتونه تاثیر خیلی بالایی داشته باشه چون توی گروه ها معمولا شلوغه و پیام ها گم میشن.

تا به الان باید متوجه این قابلیت شده باشید که میتوان با جذب خرده فروشان به فروش کالاها و خدمات خود در واتساپ، یا استفاده از این برنامه برای مدیریت مسائل مربوط به خدمات مشتریان (که در غیر این صورت به ایمیل یا تماس تلفنی نیاز پیدا میکنند)، پایگاه کاربران را به مرکز سود بدل کرد.

اگر همین امروز سفارش دهید 100 پیام رایگان هدیه می گیرید.

( تبلیغات گروه واتساپ ، ارسال پیام گروهی در واتساپ ، لینک گروه واتساپ ، تبلیغات هدفمند در واتساپ ، لینک گروه واتساپ کجاست ، گروه خنده دار واتساپ ، گروه واتساپ خارجی ، ظرفیت گروه واتساپ ، پيدا كردن افراد در واتساپ بدون شماره ، پیام دادن در واتساپ بدون ذخیره شماره ، ارسال پیام گروهی در تلگرام ، تشکیل لیست انتشار در واتساپ ، همه چیز درباره واتساپ ، لیست انتشار واتساپ ، تشکیل گروه در واتساپ ، داشتن دو اکانت در واتس اپ سامسونگ )