تبلیغات انبوه در واتساپ - ایران واتساپ

چرا باید از تبلیغات انبوه در واتساپ استفاده کرد ؟

از زمانی که دستور فیلتر شدن تلگرام در ایران صادر شد، تعداد نسبتا زیادی از کاربران ایرانی تلگرام،به پیام رسان واتساپ روی آورند. اهمیت تبلیغات واتساپی از قبل بیشتر شده است.
با توجه به این موضوع جامعه ی کاربران واتساپ افزایش یافت و درنتیجه این پیامرسان به فضایی مناسب برای تبلیغات و بازاریابی تبدیل شد.

با اینکه ارسال پیام گروهی در واتساپ رایگان است و دیگر نگرانی بابت گرفتن پنل پیامک و هزینه های ارسال پیامک ندارید، اما محدودیتهای آن شاید برخی را دلسرد یا منصرف از این کار بکند.
اما واتساپ برای اینکه امکان تبلیغ در این پلتفرم را در انحصار خودش نگه دارد قوانینی دارد که محدودیت هایی برای بازاریابی در واتساپ ایجاد می کند و این برای راحتی کاربرانش هست اما این پلتفرم به دلیل ارتباط مستقیم و موثر با مشتری بهترین گزینه و راه حل است!

کاربرد واتساپ برای مشاغل چیست ؟

تبلیغات انبوه در واتساپ برای تمامی مشاغل میتونه گزینه بسیار مناسبی باشه زیرا هزینه های تبلیغات به شدت کاهش پیدا میکنه و بازدهی و نرخ بازگشت سرمایه خیلی خوبی داره.
در زیر ۷ کاربرد واتساپ برای مشاغل رو مشاهده میکنید :

  1. تبلیغات : در واتساپ میتوان به صورت انبوه تبلیغات انجام داد و با مشتری مستقیما وارد تعامل شد.
  2. بازاریابی : در واتساپ میتوان مخاطبان بیشتری رو هدف گرفت و کسب و کار خود را گسترش داد و دونه دونه مخاطبان رو به مشتری تبدیل کرد.
  3. اطلاع رسانی : از این ابزار میتوان برای اطلاع رسانی محصولات یا خدمات استفاده کرد و این تجربه خوبی را به کاربر می دهد.
  4. فروش : در واتساپ میتوان فروخت ! بله در واتساپ به راحتی می توان انواع محصولات و خدمات خود را به سادگی فروخت اگر یه محتوای مناسب ارائه داد.
  5. برندسازی : همان طور که میدانید برند سازی پایه و اساس کسب و کار است. با این ابزار می توان مرحله آگاهی از برند رو به راحتی و در کمترین هزینه انجام داد.
    با این ابزار میتوان کاربران و مخاطبان را از وجود محصولات و خدمات خودمان آگاه کنیم بدون صرف هزینه های گزاف در پلتفرم های دیگر!
  6. آموزش : با استفاده از تبلیغات انبوه در واتساپ می توان به کاربران موردی از محصولات یا خدمات خود را آموزش داد. این کار به کاربران کمک بسیاری میکند و در برند سازی بسیار موثر است.
  7. خدماتی : در واتساپ میتوان خدماتی را ارائه داد. برای مثال خدمات پس از فروش میتواند از طریق واتساپ پیگیری شود یا تعامل با مشتری به منظور اطمینان از کیفیت و صحت محصول یا خدمات.

چرا واتساپ جایگزین مناسبی برای بروشور یا کاتالوگ هست ؟

کسب و کار ها به جای صرف هزینه های گزاف برای تولید کاتالوگ یا بروشور می توانند در واتساپ تبلیغات انبوه انجام دهند.
این کار از جهات مختلف از ساخت کاتالوگ و بروشور و تولید آن بهتر است.
با ساخت یک یا چند کاتالوگ تصویری و ارسال اون به مخاطبین هدف به راحتی میتوان مشتریان بسیاری را جذب کرد و باعث افزایش فروش شد.

بهترین روش برای تبلیغات انبوه در واتساپ چیست ؟

بهترین روش برای تبلیغات در پیام رسانی همچون واتساپ این است که مستقیما آگهی (تبلیغات) خود را به چت خصوصی افراد بفرستید.
مجموعه ایران واتساپ این کار را برای شما انجام میدهد.

زیرا هر فرد به پیامهای چت خصوصی خود، بسیار بیشتر از پیامهای ارسال شده در گروه اهمیت میدهد.
اما با این وجود تبلیغات در اینستاگرام بیشتر از تلگرام و واتساپ انجام می شود و این شبکه مجازی بسیار در بین افراد محبوب است.
یکی از عیب های تلگرام فیلتر بودن است که کمی شما را به دردسر خواهد انداخت.
به خاطر داشته باشید متن پیام شما نه تنها باید گیرنده را به بازدید از سایت یا صفحه شما تشویق کند بلکه باید مانع او از ریپورت کردن شما شود. به چندین خط (خطوط مجازی یا واقعی) وصل شده و کار کند.

چیکار کنیم که تبلیغات ما پربازده باشد ؟

اگر می خواهید پیامی که ارسال می کنید گیرنده پیام را تشویق کند تا به سایت یا صفحه شما سر بزند و شما را به واتساپ ریپورت نکند، باید گیرنده پیام خود را از بین مخاطبین هدف خود انتخاب کنید.
مجموعه ایران واتساپ با روش های خاص خود این کار را برای شما ممکن کرده است.

این که بخواهید هر بار مراجعی بیابید که شماره موبایل مخاطبین هدفتان را از آنجا پیدا کنید، با چندین اکانت واتساپ کار کنید و قبل از رسیدن به محدودیت واتساپ، اکانت را تعویض کرده و کار ارسال را با اکانت دیگری ادامه دهید و یک پیام تبلیغاتی را به انبوه مخاطبان خود ارسال کنید از حوصله و زمان شما خارج است.

این افراد نه تنها از مشاهده پیام شما ناراحت نمی شوند بلکه از آن استقبال کرده و خدمات و محصولات شما را با دقت بررسی می کنند تا تصمیم بگیرند آیا به کارشان خواهد آمد یا خیر. ممکن است مخاطبین شما تنها خانم ها یا فقط آقایان باشند.

 

اگر امروز عدد ۱ را به 09116119315 پیامک کنید مجموعه ایران واتساپ به شما ۱۰۰ پیام رایگان هدیه میدهد!

( تبلیغات واتساپی ، ارسال پیام گروهی در واتساپ ، تبلیغات انبوه در واتساپ ، تبلیغات گروه واتساپ ، تبلیغات گسترده در واتساپ ، لینک گروه واتساپ تبلیغات ، شماره مجازی واتساپ ، پیام دادن در واتساپ بدون ذخیره شماره  )