تبلیغات انبوه در واتساپ - ایران واتساپ

چرا باید از تبلیغات انبوه در واتساپ استفاده کرد ؟

اگر به دنبال تبلیغات انبوه در واتساپ هستید . به نظر میرسد بهتر است تا با روال انجام کار آشنا شویم. احتمالا میدانید که واتس آپ یکی از زیر مجموعه های شرکت متا (فیسبوک سابق) میباشد . در سال 2022  روزانه ، دو میلیارد کاربر از این پیام رسان جهت ارتباطات شخصی و کاری استفاده می نمایند. این در حالیست که تلگرام 500 میلیون کاربر فعال دارد.این موضوع نشان دهنده فرصتی جذاب برای بازاریابی کاربران بی شمار این پیام رسان پرطرفدار میباشد. 

در این مورد شرکت متا؛ بیکار ننشسته و پلتفرمی را برای ارسال تبلیغات انبوه واتساپ  به شرکت ها ارایه میدهد تا بتوانند پیام تبلیغاتی خود را به مخاطبین هدف خود ارسال نمایند . این اتفاق بسیار جذابی است اما مشکل از آنجایی شروع میشود که کشور ایران ، در این مورد هم در لیست تحریم ایالات متحده آمریکا ست . البته موضوع به همینجا ختم نمیشود . هزینه ارسال پیام حتی در صورت فیلتر نبودن این امکان به خاطر هزینه های دلاری که باید پرداخت نمایید سر به فلک میکشد .

لذا ما به عنوان یک شرکت نرم افزاری،  بر آن شدیم تا این تحریم را خنثی کنیم و خدمتی ارزنده به کسب و کارهای ایرانی ارایه نماییم . گروه تبلیغات ایران واتساپ با فراهم نمودن سرویسی ، امکان ارسال پیام انبوه تبلیغاتی در واتساپ  را به صورت متن ، عکس ، فیلم و فایل فراهم نموده است تا شما عزیزان از این فرصت موجود برای رشد کسب وکار خود بهره مند شوید.

شاید با خود بگویید که من از امکان ارسال پیام گروهی در واتس آپ استفاده میکنم و از این طریق پیام خود را به مخاطبین میفرستم . اما اگر کمی با خود صادق باشیم متوجه میشویم معمولا این سبک از پیام رسانی به شدت بی تاثیر بوده و زمان و انرژی شما در این راه تلف خواهد شد .
از طرفی واتساپ برای اینکه امکان تبلیغات انبوه  در این پلتفرم را در انحصار خودش نگه دارد قوانینی دارد که محدودیت هایی برای بازاریابی در واتساپ ایجاد می کند و این برای راحتی کاربرانش هست اما این پلتفرم به دلیل ارتباط مستقیم و موثر با مشتری بهترین گزینه و راه حل است!

کاربرد واتساپ برای مشاغل چیست ؟

تبلیغات انبوه در واتساپ برای تمامی مشاغل میتونه گزینه بسیار مناسبی باشه زیرا هزینه های تبلیغات به شدت کاهش پیدا میکنه و بازدهی و نرخ بازگشت سرمایه خیلی خوبی داره.
در زیر ۷ کاربرد واتساپ برای مشاغل رو مشاهده میکنید :

  1. تبلیغات : در واتساپ میتوان به صورت انبوه تبلیغات انجام داد و با مشتری مستقیما وارد تعامل شد.
  2. بازاریابی : در واتساپ میتوان مخاطبان بیشتری رو هدف گرفت و کسب و کار خود را گسترش داد و دونه دونه مخاطبان رو به مشتری تبدیل کرد.
  3. اطلاع رسانی : از این ابزار میتوان برای اطلاع رسانی محصولات یا خدمات استفاده کرد و این تجربه خوبی را به کاربر می دهد.
  4. فروش : در واتساپ میتوان فروخت ! بله در واتساپ به راحتی می توان انواع محصولات و خدمات خود را به سادگی فروخت اگر یه محتوای مناسب ارائه داد.
  5. برندسازی : همان طور که میدانید برند سازی پایه و اساس کسب و کار است. با این ابزار می توان مرحله آگاهی از برند رو به راحتی و در کمترین هزینه انجام داد.
    با این ابزار میتوان کاربران و مخاطبان را از وجود محصولات و خدمات خودمان آگاه کنیم بدون صرف هزینه های گزاف در پلتفرم های دیگر!
  6. آموزش : با استفاده از تبلیغات انبوه در واتساپ می توان به کاربران موردی از محصولات یا خدمات خود را آموزش داد. این کار به کاربران کمک بسیاری میکند و در برند سازی بسیار موثر است.
  7. خدماتی : در واتساپ میتوان خدماتی را ارائه داد. برای مثال خدمات پس از فروش میتواند از طریق واتساپ پیگیری شود یا تعامل با مشتری به منظور اطمینان از کیفیت و صحت محصول یا خدمات.

چرا واتساپ جایگزین مناسبی برای بروشور یا کاتالوگ هست ؟

کسب و کار ها به جای صرف هزینه های گزاف برای تولید کاتالوگ یا بروشور می توانند در واتساپ تبلیغات انبوه انجام دهند.
این کار از جهات مختلف از ساخت کاتالوگ و بروشور و تولید آن بهتر است.
با ساخت یک یا چند کاتالوگ تصویری و ارسال اون به مخاطبین هدف به راحتی میتوان مشتریان بسیاری را جذب کرد و باعث افزایش فروش شد.

بهترین روش برای تبلیغات انبوه در واتساپ چیست ؟

بهترین روش برای تبلیغات در پیام رسانی همچون واتساپ این است که مستقیما آگهی (تبلیغات) خود را به چت خصوصی افراد بفرستید.
مجموعه ایران واتساپ این کار را برای شما انجام میدهد.

زیرا هر فرد به پیامهای چت خصوصی خود، بسیار بیشتر از پیامهای ارسال شده در گروه اهمیت میدهد.
اما با این وجود تبلیغات در اینستاگرام بیشتر از تلگرام و واتساپ انجام می شود و این شبکه مجازی بسیار در بین افراد محبوب است.
یکی از عیب های تلگرام فیلتر بودن است که کمی شما را به دردسر خواهد انداخت.
به خاطر داشته باشید متن پیام شما نه تنها باید گیرنده را به بازدید از سایت یا صفحه شما تشویق کند بلکه باید مانع او از ریپورت کردن شما شود. به چندین خط (خطوط مجازی یا واقعی) وصل شده و کار کند.

چیکار کنیم که تبلیغات ما پربازده باشد ؟

اگر می خواهید پیامی که ارسال می کنید گیرنده پیام را تشویق کند تا به سایت یا صفحه شما سر بزند و شما را به واتساپ ریپورت نکند، باید گیرنده پیام خود را از بین مخاطبین هدف خود انتخاب کنید.
مجموعه ایران واتساپ با روش های خاص خود این کار را برای شما ممکن کرده است.

این که بخواهید هر بار مراجعی بیابید که شماره موبایل مخاطبین هدفتان را از آنجا پیدا کنید، با چندین اکانت واتساپ کار کنید و قبل از رسیدن به محدودیت واتساپ، اکانت را تعویض کرده و کار ارسال را با اکانت دیگری ادامه دهید و یک پیام تبلیغاتی را به انبوه مخاطبان خود ارسال کنید از حوصله و زمان شما خارج است.

این افراد نه تنها از مشاهده پیام شما ناراحت نمی شوند بلکه از آن استقبال کرده و خدمات و محصولات شما را با دقت بررسی می کنند تا تصمیم بگیرند آیا به کارشان خواهد آمد یا خیر. ممکن است مخاطبین شما تنها خانم ها یا فقط آقایان باشند.

 

اگر امروز عدد ۱ را به 09116119315 پیامک کنید مجموعه ایران واتساپ به شما ۱۰۰ پیام رایگان هدیه میدهد!

( تبلیغات واتساپی ، ارسال پیام گروهی در واتساپ ، تبلیغات انبوه در واتساپ ، تبلیغات گروه واتساپ ، تبلیغات گسترده در واتساپ ، لینک گروه واتساپ تبلیغات ، شماره مجازی واتساپ ، پیام دادن در واتساپ بدون ذخیره شماره  )