ایجاد برادکست در واتساپ - ایران واتساپ
3.6/5 - (5 امتیاز)

واتساپ پیامرسانی است که به کاربران اجازه میدهد بدون پرداخت هزینه های پیامک معمولی و بدون محدودیت های رایج، از طریق اینترنت با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.
برادکست یکی از قابلیت های واتساپ است که به کاربران اجازه می دهد یک پیام یکسان به چندین مخاطب ارسال کنند. در واقع برادکست یک پیام جمعی است که به چندین فرد تحویل داده می شود.

به طور کلی، برادکست در واتساپ برای کاربران و کسب‌وکارها چند کاربرد مهم دارد که عبارتند از:

 • ارسال اطلاعیه‌ها: شرکت‌ها، سازمان‌ها و دولت‌ها می‌توانند با استفاده از برادکست در واتساپ به تمامی کارکنان و اعضای خود اطلاعیه‌های مختلف را ارسال کنند.
 • ارسال پیام به گروه‌های بزرگ: با استفاده از برادکست در واتساپ، می‌توانید پیام‌های خود را به گروه‌های بزرگی که در آن‌ها عضو هستید ارسال کنید. به عنوان مثال، در صورتی که فردی در یک گروه با بیش از ۱۰۰ نفر عضو باشد، می‌تواند با استفاده از برادکست در واتساپ پیام‌های خود را به همه نفر در گروه ارسال کند.
 • ارسال تخفیف ها و پیشنهادات ویژه به مشتریان: با استفاده از برادکست، می توانید پیام تخفیف یا پیشنهاد ویژه را ارسال کرده و مشتریانی را که در حال حاضر خرید نمی کنند، ترغیب به خرید کنید.
 • اطلاع رسانی در مورد رویدادها: اگر شما یک رویداد مهم دارید، مانند یک کلاس آموزشی، یک کنفرانس یا یک نشست شبکه سازی، می توانید از برادکست برای ارسال اطلاعیه های خود استفاده کنید.
 • ارسال پیام های عمومی: اگر شما یک پیام عمومی برای ارسال دارید، مانند پیامی مرتبط با بیمه، تغییر قوانین، آژانس مسافرتی و غیره، با استفاده از برادکست می توانید پیام خود را به تمام مخاطبان خود ارسال کنید.

بازاریابی واتساپی

مهمترین کاربرد برادکست ارسال پیام‌های تبلیغاتی می باشد. با استفاده از برادکست در واتساپ، کسب و کارها می‌توانند پیام‌های خود را به تعداد بیشتری از مشتریان و مخاطبان خود ارسال کنند و از این طریق فروش محصولات و خدمات خود را تبلیغ کنند. البته بدلیل محدودیت های برادکست، که شامل تعداد اعضای برادکست و عدم ارسال برای افرادی که جز مخاطبین شما نیستند، این روش پاسخگو نیست.

درخواست مشاوره - ایران واتساپ

مجموعه ایران واتساپ این امکان را برای شما فراهم کرده تا به هر تعدادی که شما میخواهید تبلیغات درواتساپ انجام دهید و بجای شما بازاریابی انجام دهد

برای کسب اطلاعات بیشتر درخواست مشاوره ارسال کنید

  نحوه ساخت برادکست:

  در ادامه میخواهیم نحوه ساخت برادکست را با هم بررسی کنیم.

  ابتدا برنامه واتساپ را باز کرده و مطمئن شوید در زبانه CHATS یا گفتگوها هستید.

  ایجاد برادکست در واتساپ - ایران واتساپ

  سپس روی سه نقطه بالای صفحه بزنید تا منوی واتساپ برای شما بازشود. از این بخش گزینه New broadcast را انتخاب کنید

  ایجاد برادکست در واتساپ - ایران واتساپ

  در این صفحه میتوانید تا 256 مخاطب را برای ساخت برادکست انتخاب کنید.

  ایجاد برادکست در واتساپ - ایران واتساپ

  تبریک میگوییم !!

  شما برادکست خود را ساختید و می توانید پیام هایتان را ارسال کنید

  ایجاد برادکست در واتساپ - ایران واتساپ