3.5/5 - (2 امتیاز)

در حال حاضر، واتساپ به عنوان یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن های اندرویدی شناخته شده و روز به روز نیز به کاربران آن افزوده می‌شود و فرصت های زیاد تجاری را برای کاربران خود فراهم کرده است.

با افزایش حساب کاربران ،واتساپ ممنوعیت های بیشتری رابرای کاربرانی که قوانین واتساپ را نقض کنند قرار داده است.

دلایل بسته شدن خط و مسدود شدن واتساپ یا در اصطلاح بلاک شدن خط در واتساپ ممکن است متنوع باشند، اما عموماً به دلیل رعایت نکردن قوانین و شرایط استفاده از واتساپ یا برخی مشکلات فنی اتفاق می‌افتند.  در زیر برخی از دلایل بسته شدن خط و بلاک شدن واتساپ آمده است

دلایل مسدودی حساب واتساپ

1-ارسال پیام‌های نامناسب

تهدید کردن دیگران رفتارهای خشونت آمیز ، تهدید به مرگ ، نظرات قومی یا نژادپرستانه و مواردی از این دست می تواند منجر به بلاک شدن حساب شما شود.

2-استفاده از نسخه های غیررسمی واتساپ

استفاده از نسخه های غیررسمی واتساپ نسبت به شرایط و قوانین مجاز نیست و این احتمال وجود دارد که واتس اپ شماره تلفن شما را مسدود کند و دیگر اجازه استفاده از واتساپ را به شما ندهد.

3-ارسال محتوا دارای کپی رایت

اگر واتساپ تشخیص دهد محتوای فایل ارسالی شما این قانون را نقص کرده بابت ارسال آن ممکن است با بلاک دایمی رو به رو خواهید شد.

4-عدم به روز رسانی واتساپ 

عدم به روزرسانی واتساپ به آخرین نسخه نیز ممکن است باعث ایجاد مشکلات فنی باشد که منجر به بسته شدن خط و بلاک شدن حساب کاربری شود.

5-ارسال پیام انبوه حاوی پیام های مشابه

ارسال انبوه پیام که حاوی محتواتی یکسان است موجب این میشود که واتساپ شما را به عنوان ربات شناسایی کرده و امکان استفاده از واتساپ را از دست خواهید داد.

6-ارسال پیام انبوه به افراد خارج از لیست مخاطبین شما

در صورت ارسال پیام متعدد به کاربرانی که در لیست مخاطبین شما قرارندارند و یا کاربرانی که شما را به عنوان مخاطب ندارند ،واتساپ در صورت گزارش مخاطبین ممکن هست اجازه استفاده از واتساپ را به شما ندهد
اکثر کاربران ناشناس نسبت به پیام‌های خصوصی در واتساپ حساس هستند و معمولا فرستنده پیام‌های ناشناس را بلاک می‌کنند
اما با توجه به کاربرد گسترده اپلیکیشن واتساپ در کسب و کار و نیاز مشاغل مختلف به تبلیغات در واتساپ
شرکت ایران واتساپ با دارا بودن سالها تجربه در درفضای واتساپ، امکان ارسال پیام انبوه تبلیغاتی در واتساپ را برای شما فراهم نموده است

همچنین بهترین روش های ارسال پیام های تبلیغات واتساپی را به شما مشاوره میدهد تا بصورت اصولی صدای خود را به مشتریانتان برسانید.

اگر به دنبال بازاریابی در واتساپ برای رشد کسب و کارتان هستید فرم زیر را پر کنید تا مشاوره رایگان دریافت کنید.

درخواست مشاوره - ایران واتساپ

  روش های رفع مسدودیت

  حال اگر با نقض قوانین واتساپ دچار مسدودیت دائم واتساپ شدید تنها یک راه برای حل این مشکل وجود دارد و اون هم ارسال پیام به پشتیبانی واتساپ است در این مقاله دو مسیر ارسال پیام به پشتیبانی واتساپ جهت رفع مسدودی گفته خواهد شد تا بتوانید مجدد به حساب خود دسترسی پیدا کنید

  راه اول: پیام به پشتیبانی واتساپ داخل اپلیکیشن

  در ابتدا گزینه support  یا پشتیبانی را انتخاب کنید.

  در گام بعدی متن پیشنهادی را در کادر زیر قرار دهید

  متن پیشنهادی : البته متن زیر یک پیشنهاد است میتوانید خودتان متن را نوشته تا بهتر جواب بگیرید.


  • Dear WhatsApp
   Hi
   My WA account number is +989… and a couple of days ago you banned it I use this account for my regular daily usage and I think a mistake happened. Please help me to understand why it happened and unblock my account.
   Best Regards

  در گام بعد کادر سبز رنگ را انتخاب کرده

  و پیام شما به شکل عکس زیر به پشتیبانی ارسال شده ، پس از ارسال متن باید مدتی منتظر بمانید تا در صورتی که حق با شما باشد حسابتان آزاد خواهد شد

  راه دوم:پیام به پشتیبانی واتساپ با ارسال ایمیل

  متن پیشنهادی را به آدرس زیر ایمیل کنید

  support@support.whatsapp.com
  .

  با توجه به مطالبی که در این مقاله گفته شده شما میتوانید با رعایت این نکات احتمال مسدود شدن حسابتان را کاهش دهید و از انجایی که پیامرسان واتساپ جایگاه ویژه ای را در فضای تبلیغات و معرفی مشاغل مختلف به مخاطبین هدفشان را دارد میتوانید با ما همراه باشید تا بتوانید در کمترین زمان ممکن و با صرف کمترین هزینه با مشتریان جدید ارتباط بگیرید و باعث رونق کسب و کارتان شوید.