استخراج شماره اینستاگرام و تلگرام - ایران واتساپ
Rate this post

استخراج شماره اینستاگرام و تلگرام مخاطبان هدفمند یکی از موارد کاربردی برای بازاریابان تلفنی و اینترنتی است. هدف آنها این است که به صورت تلفنی، پیامکی و یا در شبکه‌های اجتماعی، کاربران بیشتری را به خرید محصولات خود تشویق کنند، یا از بازاریابی بازگشتی مشتریان وفادار شکل دهند.

بسیاری از بازاریاب های اینترنتی و تلفنی با استفاده از تبلیغات در شبکه های اجتماعی به ویژه تبلیغات واتساپی می خواهند برند خود را به مخاطبین هدف خود نشان دهند و از این طریق مشتریان بیشتری داشته باشند.

 

از فعالان بازار ارزدیجیتال گرفته تا بازاریابان محصولات آرایشی و بهداشتی، همگی در استراتژی تبلیغات خود نیاز به بانک شماره هدفمند از مشتریان یا سرنخ های فروش خود دارند. آنها مشتریان و سرنخ های خود را به روش های مختلف پیدا می کنند و محصولات خود را به این افراد معرفی می‌کنند.

 

مشتری بالقوه یا سرنخ های فروش به معنی هر کسی است که احتمال می دهید به خرید محصولات یا دریافت خدمات شما علاقه مند باشد. پیدا کردن این مخاطبان هدفمند و سرنخ های فروش در محیط جامعه سخت و وقت گیر است. بنابراین هوشمندانه ترین مدل بازاریابی، فعالیت در شبکه های اجتماعی است.

بدین ترتیب متوجه می شویم که استخراج شماره از اینستاگرام و تلگرام ضروری است.

استخراج شماره از اینستاگرام و تلگرام - ایران واتساپ

استخراج شماره اینستاگرام و تلگرام برای تبلیغات واتساپ

استخراج شماره اینستاگرام و تلگرام، به صورت هدفمند بسیار بهتر از بانک های شماره موبایل بی کیفیتی است که بسیاری از آن ها مخاطبان شما نیستند. امروزه سایت های بسیاری هستند که اقدام به فروش بانک شماره می کنند اما این شماره ها به دلیل اینکه به صورت هدفمند استخراج نشده اند به درد بازاریابی نمی خورند.

برای مثال فرض کنید شما فروشنده لوازم بهداشتی هستید و در استان گیلان فعالیت دارید. میخواهید مخاطبان هدف خود را پیدا کرده و برای آن ها در واتساپ تبلیغات ارسال کنید.

اگر از سایت های فروش بانک شماره استفاده کنید نهایتا بتوانید شماره بخشی از بانوان استان را بدون تفکیک شهر یا علایق آن ها پیدا کنید و پس از تبلیغات متوجه می شوید که بازدهی آن بسیار کم است.

 

مجموعه ایران واتساپ با استخراج شماره اینستاگرام و تلگرام به شما امکان می دهد جامعه هدف خود را سنجیده تر انتخاب کنید. به واسطه آن به صورت متمرکز تر بر روی جوامع هدفی کار می کنید که تعداد بیشتری از مشتریان بالقوه شما در آنها قرار دارند.

استخراج شماره اینستاگرام و واتساپ- ایران واتساپ

ایران واتساپ چگونه برای شما استخراج شماره می کند؟

 

کار استخراج شماره اینستاگرام و تلگرام را به مجموعه ایران واتساپ بسپارید. ایران واتساپ با ابزارهایی که در اختیار دارد درصد بالایی از شماره های مخاطبین هدف شما را به صورت تفکیک شده به صورت شهر به شهر یا استان یا به صورت مشاغل استخراج می کند.

روند کار هم به این صورت است که شما، بسته به تشخیص خود یک جامعه هدف را انتخاب می‌کنید. مثلا شما فروشنده لوازم بهداشتی در استان گیلان هستید. سپس سفارش استخراج شماره اینستاگرام و تلگرام این جامعه ها را به مجموعه ایران واتساپ می دهید.

کارشناسان مجموعه ایران واتساپ با شما تماس میگیرند و از شما میخواهند که تعداد شماره ها و تلگرام یا اینستاگرام بودن آن را مشخص کنید. اگر هم گروه یا کانال یا پیج  اینستاگرام مد نظر شماست اعلام کنید تا دقیقا بر اساس خواسته شما استخراج کند.

روش پرداختی هم به صورت تعرفه هر شماره است. پس از استخراج گزارش دقیقی از شماره ها و تعداد و تفکیک مخاطبان به شما به صورت فایل اکسل تقدیم می گردد.

تبلیغات در واتساپ - ایران واتساپ

به کمک خدمات استخراج بانک شماره اینستاگرام و تلگرام موفقیت خود در بازاریابی اینترنتی و تلفنی تضمین کنید

 در صورتی که خود شما نتوانستید جامعه هدف را پیدا کنید یا مردد هستید و نیاز به مشاوره دارید، نگران نباشید. زیرا که خود مجموعه ایران واتساپ متناسب با کسب و کار شما بهترین گزینه‌ها را به شما پیشنهاد خواهد داد.

فرض کنید که کار شما فروش لوازم جانبی موبایل است، به کمک ما میتوانید شماره صدها کاربر عضو شده در گروه های تلگرامی یا پیج های اینستاگرامی به دست آورید.

 با ارسال تبلیغات محصولات و خدمات خود به این افراد، دقیقا برای کسانی محصول و خدمات خود را معرفی می‌کنید که به دنبال این موارد می گردند. در نتیجه فروش  شما به کمک خدمات استخراج شماره با کیفیت ایران واتساپ بسیار بیشتر از متدهای بازاریابی قبلی، رشد تصاعدی می کند.

استخراج شماره اینستاگرام و تلگرام - ایران واتساپ

فواید استخراج شماره اینستاگرام و تلگرام از طریق ایران واتساپ

۱ – اگر کسب و کار شما بر پایه فروش محصولات یا ارائه خدمات به مشتریان، استوار است به خدمات استخراج هدفمند شماره اینستاگرام و تلگرام نیاز دارید.

2 – با استخراج شماره هدفمند با بهترین قیمت در بازار، چندین برابر در هزینه های خود صرفه جویی نمایید.

3 – هدفمند بودن شماره های استخراج شده به این معنی است که تعداد بیشتری از مخاطبین شما ممکن است به مشتری تبدیل شود و این باعث افزایش فروش شما می شود.

4 مجموعه ایران واتساپ به سرعت سفارشات شما را با نهایت کیفیت و دقت آماده می کند.

 

5 درصد بسیار بالایی از مخاطبان واقعی هستند. ایران واتساپ ۸۰ درصد کیفیت شماره ها را تضمین می کند.

جمع بندی

 

با استفاده از استخراج شماره اینستاگرام و تلگرام، شانس خود را در تبلیغات چند برابر کنید و همین امروز جهت سفارش خود با ایران واتساپ تماس بگیرد یا فرم درخواست مشاوره رایگان را پر کنید تا در سریع ترین زمان کارشناسان ایران واتساپ با شما تماس بگیرند.