بانک شماره ارز دیجیتال و تبلیغات واتساپی - ایران واتساپ
3/5 - (1 امتیاز)

امروزه بازار خرید و فروش رمز ارز بسیار داغ استو مخاطبان بسیاری دارد. افراد زیادی سرمایه هنگفتی را در این بازار سرمایه گذاری کرده اند و به دنبال سود بسیار هستند. برای تبلیغات در این بازار نیاز به بانک شماره ارز دیجیتال داریم.

کاربرد رمز ارز در سیستم‌های پرداخت دیجیتال است. در سیستم های پرداخت دیجیتال به جای استفاده از پول واقعی، در سیستم رمز ارزها از ورودی‌های کاملاً دیجیتال استفاده می‌شود. پس از انجام تراکنش، ارز شما در کیف پول دیجیتال که دارایی اصلی هر فرد در دنیای ارز دیجیتال محسوب می‌شود، ذخیره خواهد شد.

امروزه افراد زیادی هستند که اقدام به خرید و فروش بیت کوین، اتریوم و سایر رمزارز‌ها کرده‌اند. تا سال ۲۰۲۱، حدود ۱۰۶ میلیون نفر در دنیا از ارز دیجیتال استفاده کر‌ده‌اند. پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد تا سال ۲۰۲۵، بازار جهانی بلاک چین و رمزارزها ارزشی چهل میلیارد دلاری خواهد داشت. هر چند امروزه این بازار با افت شدیدی مواجه شده است.

در کل افراد زیادی در این بازار فعال هستند و اقدام به خرید و فروش ارز دیجیتال میکنند.

بانک شماره ارز دیجیتال - ایران واتساپ

چگونه می توان در بازار ارز دیجیتال تبلیغات موثر داشت؟

بهترین شیوه تبلیغات در پیام رسان‌هایی نظیر واتساپ است. با اختیار داشتن بانک شماره ارز دیجیتال، می‌توان پیام‌های تبلیغاتی را به صورت انبوه و در عین حال هدفمند به تک تک مخاطبان ارسال کرد. اگر شما‌ هم صاحب کسب‌وکاری مرتبط با ارزهای دیجیتال هستید و می‌خواهید به مشتریان بالقوه این بازار دسترسی داشته باشید، با تبلیغات در واتساپ ایران واتساپ بیشتر آشنا شوید.

 

اهمیت تبلیغات در واتساپ

کمتر کسی را پیدا می‌کنید که از پیام رسان واتساپ برای ارسال پیام متنی یا برقراری تماس صوتی و تصویری استفاده نکند. با بررسی میزان دانلود اپلیکیشن، مشاهده خواهید کرد که واتساپ بیش از ۷۰ میلیون بار دانلود و نصب شده است.

حال که تعداد زیادی از ایرانی‌ها به استفاده از واتساپ علاقه دارند، قطعاً تعداد زیادی از خریداران ارز دیجیتال هم از واتساپ استفاده می‌کنند. با داشتن بانک شماره ارز دیجیتال، می توان با افراد فعال در حوزه ارز دیجیتال در پیام رسان واتساپ ارتباط برقرار کنیم. تبلیغات واتساپی  مزایای زیادی را با خود به همراه دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

بانک شماره ارز دیجیتال - ایران واتساپ
تبلیغات در واتساپ - ایران واتساپ

مزایای تبلیغات در واتساپ برای ارتباط با فعالان بازار ارز دیجیتال

 

  • همانطور که پیش‌تر گفتیم، واتساپ پیام رسان محبوبی است و استفاده از آن به گروه سنی یا شغلی خاصی محسوب نمی‌شود. حتی عبارت «واتساپ کردن» جایگزین «فرستادن پیام» شده است و بسیاری از افراد در مکالمات روزمره خود این عبارت را به کار می‌برند. بنابراین، شما در واتساپ به تعداد زیادی از کاربران دسترسی خواهید داشت.
  • تبلیغات در واتساپ نسبت به تبلیغات در سرویس‌های ایمیل و پیامک، ترجیح داده می‌شود. بسیاری از مردم، ایمیل خود را به صورت روزانه چک نمی‌کنند. همچنین بیشتر مردم، از تبلیغات انبوه پیامکی ناراضی‌اند و این گونه از پیام‌ها را چیزی جز مزاحمت برای خود نمی‌بینند. بنابراین ترجیح می‌دهند دریافت پیامک از سرشماره‌های غریبه را مسدود کنند. واتساپ نسبت به تلگرام و سایر پیام رسان‌ها نیز محیط خلوت‌تری محسوب می‌شود. برای مثال تلگرام را در نظر بگیرید که از کانال‌ها و گروه‌های مختلف پر شده است. در چنین محیط شلوغی، ممکن است تبلیغات شما به خوبی دیده نشود. همچنین پیدا کردن بانک شماره ارز دیجیتال نسبت به پیدا کردن ایمیل افراد آسان‌تر است.
  • واتساپ قابلیت‌های بسیار خوبی را برای بررسی این که آیا پیام به دست مخاطب رسیده است یا این که او پیام شما را مشاهده کرده است یا نه را در اختیار تبلیغ کننده می‌گذارد.
  • در واتساپ می‌توانید به راحتی فایل‌، ویدیو، عکس و هر چیز دیگری را که برای تبلیغات خود به آن نیاز دارید برای مخاطب ارسال کنید. که این امکانات در تبلیغات نفر به نفر در پیامک ممکن نیست.
  • پیام ها در واتساپ به صورت هدفمند، نفر به نفر به مخاطبان شما ارسال می گردد و تضمین مشاهده تبلیغات شما در واتساپ بیشتر از حالت های دیگر تبلیغات است.
  • در واتساپ با داشتن بانک شماره ارز دیجیتال، می‌توانید به صورت مستقیم با خریداران ارز دیجیتال ارتباط برقرار کنید. با ارتباط مستقیم مشتریان با شما به راحتی صحبت می کنند و به شما اعتماد می کنند.
بانک شماره ارز دیجیتال - ایران واتساپ

تبلیغات در واتساپ با استفاده از بانک شماره ارز دیجیتال

 

اما چگونه می‌توان تبلیغات انبوه را در واتساپ ارسال کرد؟ با اینکه واتساپ به فکر صاحبان کسب‌وکار بوده و برای آن‌ها نسخه‌ای به نام واتساپ بیزنس (WhatsApp Business) را ساخته است، اما باز هم ارسال پیام برای تعداد زیادی از مخاطبان به وسیله واتساپ کار راحتی نیست.

ایران واتساپ با سرویس های پیشرفته ای که دارد اقدام به استخراج بانک شماره ارز دیجیتال و دسته‌بندی آن‌ها کرده‌اند. ایران واتساپ برای فعالان بازار ارز دیجیتال این تضمین را فراهم کرده که به بهترین بانک شماره ارز دیجیتال دسترسی داشته باشید و تبلیغات مربوط به خرید ارز دیجیتال را تنها برای این افراد ارسال کنند.

 

سرویس ایران واتساپ برای غلبه بر چالش ارسال پیام نیز چاره‌ای اندیشیده‌اند. شما هنگام استفاده از این سرویس‌ها تنها قالب پیام و محتوای آن را مشخص خواهید کرد. مخاطبان هدف و در واقع مشتریان بالقوه را هم که قبلاً پیدا کرده‌اید. پس تنها کاری که می‌ماند ارسال پیام برای این مخاطبان است.

جمع بندی

با استفاده از تبلیغات در واتساپ ایران واتساپ، می‌توانید به بانک شماره ارز دیجیتال دسترسی داشته باشید و پیام‌های تبلیغاتی خود را در این حوزه به صورت هدفمند ارسال کنید.