مسدود شدن حساب واتساپ - رفع بلاک - ایران واتساپ

رفع مسدودیت واتساپ به چه معناست؟

ممکن است با انجام کارهایی باعث مسدودیت واتساپ خود شوید و دیگر قادر نباشید از خدمات واتساپ استفاده کنید با اصطلاحا اکانت واتساپ شما بلاک شده باشد برای اینکار باید حساب خود را رفع مسدودیت واتساپ نمایید.

با این حال واتساپ یکی از بهترین برنامه های پیام رسانی اینترنتی رایگان برای تبلیغات هدفمند موجود در کره زمین است. با بیش از 1 میلیارد کاربر روزانه از اهداف شخصی تا تجاری ، فرصتهای بی پایان را فراهم می کند.

با چنین محبوبیت زیادی ، واتساپ بسیاری از کنترل ها را برای ممنوعیت برخی حساب ها و جلوگیری از بدافزارها و هرزنامه ها از پلتفرم خودکار کرده است.

اگر این مورد شماست و واتس اپ شماره شما را مسدود کرده است ، احتمالاً شما کاری کرده اید که آنها دوست ندارند.

به طور معمول ، واتساپ هنگامی که کاربران قوانین و مقررات خود را نقض کرده باشند ، اقدام به مسدود کردن حساب واتساپ میکند با این حال ، گاهی دلایل دیگری نیز وجود دارد.

بنابراین اگر واتساپ شماره شما را مسدود کرده است ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که دلیل آن را بیابید.

اگر چنانچه قصد ارسال تبلیغات انبوه در واتساپ داشتید و این مشکل برای شما پیش آمد می توانید از خدمات ارسال تبلیغات واتساپی مجموعه ایران واتساپ استفاده کنید تا از این مشکل تا حدی رهایی یابید.

چگونه رفع مسدودیت واتساپ را انجام دهیم؟

واتساپ یکی از پرکاربردترین برنامه های رسانه های اجتماعی با بیش از دو میلیارد کاربر در سراسر جهان است. این برنامه تبدیل به یک برنامه پیام رسانی فوری شده است که خود را به ابزاری موثر برای ارتباط از طریق ویدئو ، صدا و حتی GIF تبدیل کرده است. واتساپ متعلق به فیس بوک سریع ، آسان برای استفاده و مناسب برای برقراری ارتباط با دوستان یا خانواده است.

اگر کاربر واتساپ هستید ، هر کس شماره تلفن شما را دارد می تواند از طریق آن به شما پیام دهد. اکنون ، اگر می خواهید شخص خاصی را برای ارسال پیام در واتساپ متوقف کنید ، آنها را مسدود می کنید. حالا اگر می خواهید آنها را از حالت مسدود درآورید و اجازه دهید به شما پیام ارسال کنند ، می توانید با دنبال کردن مراحل ساده زیر این کار را انجام دهید.

در اینجا راهنمای گام به گام برای رفع انسداد شخصی در واتساپ را بررسی کنید.

نحوه رفع مسدودیت واتساپ شخص:
واتساپ را در تلفن خود راه اندازی کنید و روی سه نقطه عمودی در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید تا به منوی “گزینه های بیشتر” دسترسی پیدا کنید.
اکنون روی “تنظیمات” ضربه بزنید.
سپس در منوی تنظیمات ، روی “حساب” ضربه بزنید. سپس روی “Privacy” و سپس “Blocked Contacts” ضربه بزنید.
روی نام مخاطب مسدود شده ضربه بزنید.
در نهایت ، روی “رفع انسداد” ضربه بزنید.
روش جایگزین: همچنین می توانید مخاطبی را که مسدود کرده اید جستجو کنید. گپ را باز کنید ، روی نام مخاطب ضربه بزنید ، سپس روی “رفع انسداد” ضربه بزنید.

دلایل مسدود شدن حساب واتساپ چیست؟

رفع مسدودیت واتساپ - ایران واتساپ

دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است واتساپ شما را ممنوع کرده باشد. بیایید برخی از دلایل احتمالی را بررسی کنیم:

1) استفاده از برنامه های اصلاح شده واتساپ

بسیاری از کاربران اندروید استفاده از واتساپ پلاس یا واتساپ جی بی را انتخاب می کنند که حالت هایی برای واتساپ هستند.

در حالی که آنها مطمئناً ویژگی های جالبی مانند سفارشی سازی گسترده ، بارگیری تصاویر با کیفیت اصلی و ارسال فایل های بزرگ را اضافه می کنند ، واتساپ سعی می کند کاربران را از استفاده از این حالت ها منصرف کند.

این بدان معناست که اگر تشخیص دهند که از یکی از این برنامه های تغییر یافته استفاده می کنید ، شما را ممنوع کرده و در نهایت شماره واتساپ شما مسدود می شود.

بنابراین اگر از نوعی مود استفاده می کنید ، مراقب باشید! با این حال ، ممنوعیت ها معمولاً موقتی هستند و در صورت بازگشت به برنامه رسمی ، لغو می شوند.

2) مسدود شدن توسط تعداد زیادی از کاربران

اگر توسط افراد زیادی مسدود شده اید ، ممکن است واتساپ شما را از استفاده از برنامه خود منع کند. همانطور که احتمالاً می دانید ، کاربران در صورت لزوم می توانند آزادانه شما را گزارش یا مسدود کنند.

در حالی که نگرش و رفتار با این موضوع ارتباط زیادی دارد ، اما اگر افراد زیادی شما را مسدود کنند ، ارسال فایل ها و ویروس های مضر می تواند به سرعت شما را ممنوع کند.

این روش برای جلوگیری از اسپمرها ، کلاهبرداران و هکرها بسیار مفید است. با این حال ، اگر قوانین را رعایت نکنید ، ممکن است در قسمت اشتباه نیز قرار بگیرید.

3) ارسال پیام های زیاد به کاربرانی که شما را به عنوان مخاطب ندارند

ارسال پیام گروهی در واتساپ به کاربرانی که شما را به عنوان مخاطب ندارند می تواند به سرعت به عنوان هرزنامه علامت گذاری شود.

این بدان معناست که کاربران می توانند به راحتی شما را گزارش دهند و در نهایت شماره واتساپ شما مسدود می شود.

اگر شما هم از ان دسته از افرادی هستید که یک پیام تبلیغاتی را به هزاران نفر که شما را در لیست مخاطبین خود نداشتن اند و در واتساپ جهت تبلیغات ارسال نموده اید و دچار این مشکل شده اید ، باید بدانید که تبلیغ در واتساپ روشهای خاص خود را دارد و می توانید برای این نوع تبلیغ با مشاروان ایران واتساپ در ارتباط باشید

4) ارسال فایل های مضر ، ویروس ها یا بدافزارها

واتس اپ از ارسال هر چیزی که بتواند به عنوان ویروس یا بدافزار تشخیص دهد ، به شدت ممنوع است.

در نتیجه ، اگر فایل هایی را ارسال می کنید که می توانند به عنوان نرم افزارهای بالقوه مضر مشخص شوند ، واتساپ شماره شما را مسدود می کند.

5) اصلاح واتساپ

شرایط و ضوابط واتساپ به وضوح بیان می کند که تغییر پرونده های برنامه جرم ممنوعه محسوب می شود. در نتیجه ، تلاش برای هرگونه سفارشی سازی فایل ، مهندسی مجدد ، تغییر محتویات فایل ، یا حتی کامپایل یا استخراج کد می تواند به راحتی منجر به مسدود شدن شماره واتساپ شما شود.

6) ارسال پیام از طریق پیام های فله یا خارج از لیست مخاطبین شما

در صورت تلاش برای ارسال تعداد زیادی پیام با استفاده از پیام های انبوه ، پیام های خودکار یا شماره گیری خودکار ، می توانید از واتساپ منع شوید.

همانطور که می خواهید تعداد زیادی پیام به افراد خارج از لیست مخاطبین خود ارسال کنید همانطور که در نقطه 3 ذکر شده است.

اینها روشهای ساده ای هستند که توسط بسیاری از افراد گزارش می شوید و حساب شما پرچم گذاری می شود.

7) هک سرورهای واتساپ یا اختلال در خدمات واتساپ

به نظر می رسد این کار چندان فکری نیست ، اما تلاش برای هک سرورهای واتساپ و اختلال در خدمات آنها باعث می شود که شما در کوتاه مدت ممنوع شوید.

8) رفتار نامناسب

واتساپ می تواند نسبت به ایمنی کاربران خود و بهبود تجربه آنها در استفاده از برنامه بسیار محتاط باشد. بنابراین ، هرگونه گزارش در مورد آزار و اذیت را کاملاً جدی می گیرد.

رفتارهای خشونت آمیز ، تهدید به مرگ ، نظرات قومی یا نژادپرستانه و مواردی از این دست می تواند به راحتی شماره واتساپ شما را مسدود کند.

به طور مشابه ، اظهارات غیرقانونی ، ناپسند و همچنین جنسیتی نیز به طور کامل ممنوع است.

بنابراین ، اگر درگیر رفتارهای نامناسب یا ضداجتماعی هستید و برای آن گزارش شده اید ، ممکن است از واتساپ منع شوید. این امر همچنین شامل ترویج جنایات یا فعالیت های خشونت آمیز می شود.

9) جعل هویت سایر کاربران یا ایجاد حساب های جعلی

واتساپ همچنین اقدامات بیشتری را انجام می دهد تا اطمینان حاصل شود که هیچ یک از کاربران آن مورد تقلید قرار نمی گیرند.

بنابراین ، ایجاد حساب های جعلی یا جعل هویت کاربران دیگر راهی آسان برای ممنوعیت شماره واتساپ شما است. بنابراین اگر از نام یا تصاویر شخص دیگری در نمایه خود استفاده می کنید محتاط باشید

10) گزارش گروهی گروه شما

مشابه دلیل 2 ، اگر گروه های شما توسط تعداد زیادی از کاربران پرچم گذاری شوند ، واتساپ شماره شما را ممنوع می کند.

11) ایجاد گروه و افزودن افراد تصادفی

حتی اگر واتساپ محدودیتی در تعداد گروه هایی که می توانید ایجاد کنید ندارد ، ایجاد گروه های زیاد و افزودن افراد تصادفی می تواند مشکلاتی را ایجاد کند.

اگر گروه های زیادی ایجاد کنید و افرادی را که شما به عنوان مخاطب ندارید اضافه کنید ، ممکن است شماره واتساپ شما مسدود شود.

12) ارسال پیام مشابه برای بسیاری از افراد

مشابه نقطه 6 ، ارسال پیام مشابه برای بسیاری از افراد می تواند شماره شما را ممنوع کند. واتس اپ ممکن است آن را اسپم تلقی کرده و شما را مسدود کند.

توجه داشته باشید که این امر حتی اگر پیام را به مخاطبین خود ارسال کنید ، صدق می کند.

برای جلوگیری از تحریم شماره واتساپ خود ، برای ارسال پیام به بسیاری از مخاطبین ، می توانید از ویژگی Broadcast استفاده کنید.

13) عضویت در گروه های مختلف در مدت زمان کوتاه

پیوستن به تعداد زیادی از گروه ها در مدت زمان کوتاه ممکن است مشکلاتی را ایجاد کند. واتساپ ممکن است شما را به عنوان یک ربات شناسایی کند و شماره شما را مسدود کند.

14) نقض مکرر شرایط و ضوابط واتساپ

اگر واتساپ بفهمد که شما بارها و بارها شرایط و ضوابط آنها را نقض کرده اید ، ممکن است شما را از خدمات خود منع کند.

بنابراین ، اگر به شما در مورد برخی از فعالیت های متخلف اطلاع داده شده است ، بسیار مراقب باشید زیرا نقض دیگری ممکن است شماره واتساپ شما را مسدود کند.

رفع مسدودیت واتساپ چگونه است؟

رفع مسدودیت واتساپ - ایران واتساپ

حال اگر تشخیص داده اید که از واتساپ منع شده اید ، می توانید چند مرحله را برای بازگرداندن حساب خود انجام دهید.

لطفاً توجه داشته باشید که این امر تنها در صورتی قابل استفاده است که شما به طور موقت ممنوع شده باشید ، که معمولاً در صورت استفاده از برنامه اصلاح شده یا مشارکت در ارسال پیامهای انبوه رخ می دهد.

اول از همه ، ساده ترین راه این است که برنامه مود شده خود را حذف نصب کرده و نسخه رسمی واتساپ را دوباره نصب کنید.

نگران سابقه چت و فایل های خود نباشید ، واتساپ به شما امکان می دهد آنها را از این حالت ها صادر کنید.

در نهایت ، یک گزینه دیگر این است که با تیم پشتیبانی صحبت کنید تا خود را ممنوع کنید. فقط وضعیت خود را به طور واضح برای آنها توضیح دهید و می توانید در عرض چند ساعت شماره مسدود شده واتساپ خود را لغو کنید.

در اینجا می توانید با تیم پشتیبانی واتساپ تماس بگیرید.

اگر هدف شما بازاریابی در واتساپ یا WhatsApp Marketing بوده است  و اکانت شما مسدود گردیده و یا بلاک گردید ، می توانید از خدمات ارسال انبوه ایران واتساپ برای تبلیغات انبوه واتساپی استفاده کنید.

مسدودیت واتساپ به صورت همیشگی چگونه است و آیا میتوان آن را رفع مسدودیت کرد؟

رفع مسدودیت واتساپ - ایران واتساپ

به طور معمول ، وقتی واتساپ شما را به طور موقت مسدود می کند ، آنها معمولاً ذکر می کنند که دائمی نیست و به شما این امکان را می دهند که با تیم پشتیبانی تماس بگیرید. با این حال ، اگر اگر اگر شما شرایط و ضوابط واتساپ را به طور مکرر نقض کنید ، ممکن است باعث مسدود شدن حساب واتساپ شما شود که باید با روشی که گفتیم رفع مسدودیت واتساپ را انجام دهید.

متأسفانه ، شما نمی توانید بعد از مسدودیت از حساب خود استفاده کنید مگر اینکه بتوانید بی گناهی خود را به تیم پشتیبانی واتساپ ثابت کنید.

و این کار آسانی نیست حتی اگر مواردی وجود داشته باشد که افراد به اشتباه ممنوع شده اند ، در بیشتر موارد این برگشت ناپذیر است.

اگر این مورد شماست ، تنها راه حل این است که شماره واتساپ خود را تغییر دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رفع مسدودیت واتساپ به سایت مرجع واتساپ مراجعه نمایید.

برخی از برنامه ها قول می دهند که واتساپ من را رفع مسدودیت واتساپ میکنند. آیا باید از آنها استفاده کنم؟

نه! برخی از برنامه ها و سرویس ها وجود دارند که قول می دهند شماره شما را برمی گردانند ، حتی اگر برای همیشه ممنوع شده باشید. حقیقت این است که اکثر این برنامه ها حاوی بدافزار هستند و هیچ فایده ای نخواهد داشت ، بنابراین بهتر است از آنها دوری کنید.

تنها سرویسی که می تواند شماره شما را مسدود کند واتساپ است. بنابراین ، اگر واتس اپ نمی خواهد شماره شما را ممنوع کند ، یک برنامه مبهم به شما کمک نمی کند.

چگونه می توان سابقه چت خود را از حالت مود به واتساپ منتقل کرد؟

در نهایت ، اگر مسدود شدن حساب واتساپ برای شما اتفاق افتاده است زیرا از یک برنامه اصلاح شده استفاده می کنید ، می توانید قبل از تغییر به برنامه رسمی ، سابقه چت و پرونده های خود را حفظ کنید.

برخی از این حالت ها مانند واتساپ پلاس به طور خودکار سابقه چت شما را به واتساپ رسمی منتقل می کند. با این حال ، برخی دیگر مانند واتساپ جی بی ندارند ، بنابراین در اینجا ما نحوه انجام این کار را به شما نشان می دهیم.

یکی دیگر از راه های رفع مسدودیت واتساپ :

قبل از شروع ، باید سابقه چت خود را از حالت ها ذخیره و صادر کنید.

در واتساپ جی بی ، به گزینه های بیشتر> گپ ها> پشتیبان گیری از چت ها بروید (اگر قبلاً این کار را نکرده اید).

سپس ، به تنظیمات تلفن> ذخیره سازی> پرونده ها بروید. در اینجا ، پوشه واتساپ جی بی را انتخاب کنید.

سپس ، روی بیشتر> تغییر نام کلیک کنید و نام پوشه را به “واتساپ” تغییر دهید.

پس از آن ، به گوگل پلی بروید ، برنامه رسمی واتساپ را بارگیری کنید و شماره خود را تأیید کنید.

در صفحه پشتیبان گیری ، روی بازیابی> بعدی کلیک کنید.

واتساپ باید با سابقه چت شما بارگیری کند.

در اینجا می توانید درباره ممنوعیت های موقت و نحوه انتقال سابقه چت اطلاعات بیشتری کسب کنید.

نتیجه گیری

در کل ، امیدواریم با این همه اطلاعات ، دلیل مسدود شدن حساب واتساپ خود را پیدا کرده باشید و پس از آن توانسته باشید رفع مسدودیت واتساپ را انجام دهید اگر مشتاق یادگیری شرایط و ضوابط مربوط به استفاده از این برنامه هستید ، این نقطه شروع خوبی است.

اگر از واتساپ منع شده اید ، مطمئن شوید که هیچ یک از شرایط و ضوابط آنها را که در بالا ذکر شد نقض نمی کنید و با تیم پشتیبانی واتساپ تماس بگیرید.

به خاطر داشته باشید که واتساپ تنها سرویسی است که می تواند شماره شما را مسدود کند. بنابراین از هیچ برنامه یا سرویسی استفاده نکنید که قید ممنوعیت شما را می زند.

با استفاده از تعداد زیادی از کاربران روزانه ، اگر از واتساپ هوشمندانه استفاده کنید ، می تواند یک مزیت بزرگ برای تجارت شما باشد.

می توانید آن را برای خدمات آنلاین خود و نه فقط برای فروش محصولات یا تماس با مشتریان خود فعال کنید. یک گزینه عالی دیگر این است که یک دکمه جذاب واتساپ را در وب سایت وردپرس خود اضافه کنید تا آن را با خدمات واتساپ خود ادغام کنید.

به این ترتیب ، می توانید خدمات مختلف چت واتساپ را برای فروشگاه خود فعال کنید و وسیله ای را برای مخاطبین خود ارسال کنید تا مستقیماً به شما پیام ارسال کنند.

اگر می خواهید کارهای بیشتری را که می توانید با واتساپ و سایر سرویس های چت مشابه انجام دهید بیاموزید ، وبلاگ های ما را دنبال کنید تا بهترین مشاغل آنلاین و نکات مربوط به تولید سرنخ را پیدا کنید!

( مسدود شدن واتساپ ، سایت پشتیبانی واتساپ ، علت مسدود شدن واتساپ ، رفع مسدودیت واتساپ ، رفع ریپورت مخاطب در واتساپ ، چرا شماره من در واتساپ مسدود شده ، برنامه رفع مسدودی واتساپ ، رفع مسدودیت ، شماره تماس پشتیبانی واتساپ در ایران )