ارسال انبوه پیام در واتساپ -برنامه whatsapp sender

امروزه واتساپ جزو محبوب‌ترین و امن ترین پیام رسان‌های شبکه‌های مجازی در ایران است و همچنین نرم افزار هایی با عملکرد ضعیف و پر عیب در زمینه ی ارسال پیام انبوه در واتساپ مثل Whatsapp sender و تبلیغات هدفمند در واتساپ، طراحی شده اند. میلیون‌ها نفر در طول روز از نرم افزار واتساپ برای ارسال و دریافت پیام استفاده می‌کنند. 

قطعاً تعداد زیادی از این کاربران می‌توانند مشتریان هدف شما باشند و با تبلیغات در واتس اپ می‌توانید آن ها را جذب کنید. اما چگونه می‌توان از قدرت واتساپ برای ارسال پیام انبوه تبلیغاتی استفاده کرد؟ برای پاسخ به این سؤال در ادامه این مطلب همراه ایران واتساپ باشید. ما می خواهیم شما را با نحوه ارسال پیام گروهی و تبلیغات واتساپی به صورت حرفه ای،آشنا کنیم.

ارسال انبوه پیام در واتساپ -برنامه whatsapp sender

مشکلات ارسال انبوه پیام با اپلیکیشن ها

ارسال پیام گروهی در واتساپ یکی از پر کاربردترین سرویس هایی است که کاربران ایران واتساپ از آن استفاده می‌کنند. به وسیله این قابلیت شما می‌توانید یک پیام مشخص شده و خاص را برای چندین مخاطب مخصوصا مخاطب هدف خودتان ارسال کنید و دیگر نیازی به ایجاد گروه ندارید.

 اما اگر بخواهید مخاطبان خود را در واتساپ انتخاب کنید و یک پیام جمعی برای آن‌ها بفرستید، مشکلاتی نیز برای شما بوجود می آید. ارسال تعداد بالایی پیام به تعداد زیادی از مخاطبین که ممکن است شماره شما را نداشته باشند، اکانت شما را نزد واتساپ بعنوان یک اکانت اسپم معرفی می کند. در این صورت برای اکانت شما مشکلاتی بوجود می آید و واتساپ برای محافظت از حریم شخصی کاربران خود، اکانت شما را مسدود می‌کند.

ارسال انبوه پیام در واتساپ -برنامه whatsapp sender

جهت ارسال پیام انبوه در واتساپ، اپلیکیشن هایی وجود دارد که معایب بسیاری دارند و استفاده از آن ها توصیه نمی شود. یکی از این برنامه ها Whatsapp sender است که در ادامه به معایب استفاده از آن می پردازیم:

  1. ارسال پیام های تبلیغاتی به نسبت یک سری فاکتورها مثل حجم و تعداد پیام، زمان خاص خود را صرف می کند. برنامه واتساپ سندر(Whatsapp sender) به این صورت عمل می کند که به هنگام کار با آن تا وقتی تمام پیام ها ارسال نشده، سیستم شما حتما باید روشن باشد و حافظه و CPU سیستم شما را تا حد زیادی درگیر می کند. شرکت ایران واتساپ با روش های اختصاصی در ارسال پیام های انبوه، این کار را برای شما آسان کرده و با سفارش پلن های ما، در زمان و منابع خود می توانید صرفه جویی کنید.
  2. ارسال پیام های انبوه در واتساپ نیاز به یک مدیر و ناظر دارد تا به طور پیوسته کیفیت و سرعت انجام کار را زیر نظر داشته باشد؛ که شرکت ایران واتساپ این مشکل را نیز برای شما رفع کرده است.
  3. واتساپ حساب کاربرانی را که در یک زمان مشخص تعداد بالایی پیام می فرستند را به عنوان اسپم در نظر می گیرد و در نتیجه، آن ها را بلاک می کند. در کاربرانی که از برنامه Whatsapp sender استفاده کرده اند نیز دیده شده که اکثر آن ها، اکانتشان توسط واتساپ بلاک شده است و عملا به نتیجه دلخواه خود نرسیده اند.

دلایل استفاده از پیام انبوه در واتساپ

استفاده از پیام انبوه در واتساپ می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد. برای مثال یکی از ساده‌ترین مثال های آن پیام تبریک یک روز خاص و یا پروموت کردن محصول خود است. حال در بخش زیر بصورت دقیق‌تر به دلایل استفاده از ارسال پیام انبوه در واتساپ اشاره می کینم:

ارسال انبوه پیام در واتساپ -برنامه whatsapp sender
  • فرضا شما مدیر یک شرکت هستید و می‌خواهید پیام‌های عمومی را به کارمندهای شرکت بیان کنید. اگر بخواهید پیام را برای هر کارمند، تک به تک ارسال کنید، زمان زیادی از شما گرفته می‌شود، به همین علت می‌توانید از این قابلیت برای کار خود استفاده کنید تا صرفه جویی در زمان و انرژی خود داشته باشید.
  • گاهی ممکن است شما بخش خبری یک مجموعه را مدیریت کنید. از پیام انبوه واتساپ می‌توان به عنوان ارسال انبوه اخبار جدید هم استفاده کرد؛ همچنین مخاطبین شما اخبار درجه یک را از شما دریافت می کنند و ارزش برند و اعتبار شما بالا می رود.

در کنار تمامی موارد بالا، یکی از مهم‌ترین استفاده‌هایی که یک پیام انبوه برای شما دارد، انجام تبلیغات هدفمند است. اگر شما بخواهید پیامی را به صورت حضوری یا شخصی به افراد زیادی نشان بدهید یا آن را مطرح کنید، هزینه‌های زیادی برای شما دارد. 

به همین دلیل است که در بسیاری از موارد از خدمات ارسال پیام انبوه شرکت ایران واتساپ به عنوان یکی از مهم ترین روش های تبلیغاتی استفاده می‌شود.

در این مقاله از اهمیت ارسال پیام های انبوه در واتساپ آگاه شدیم؛ همچنین متوجه شدیم که اپلیکیشن های موجود در این حوزه دارای معایب بسیاری اند. شما مخاطبان گرامی جهت استفاده از این خدمات برای مناسبت های مختلف و کسب و کار خود، می توانید با شرکت ایران واتساپ ارتباط برقرار کرده و سفارش خود را به سادگی ثبت کنید. مطمئن باشید در سریع ترین زمان ممکن اعضای شرکت به آن رسیدگی می کنند.

( ربات رایگان ارسال پیام در واتساپ ، ارسال پیام در گروه واتساپ ، ارسال پیام انبوه در واتساپ ، ارسال پیام انبوه در واتساپ بدون ذخیره شماره ، برنامه ارسال پیام انبوه در واتساپ ، ارسال پیام انبوه در واتس اپ اندروید ، ارسال پیام نامحدود در واتساپ ، ارسال پیام گروهی در واتساپ ، نرم افزار ارسال پیام در واتساپ )